Реалізуємо м'ясо яловичини

Екологічно чиста продукція
Високі потужності виробництва
Відкриті для експорту в різні країни

Ласкаво просимо на сайт Баришівського м'ясокомбінату!

Баришівський м'ясокомбінат є одним з найбільших підприємств м'ясної галузі з багаторічним досвідом на ринку.
Підприємство є постачальником м'яса яловичини в напівтушах, четвертинах, блочного м'яса, субпродуктів та м'ясних напівфабрикатів у багатьох регіонах України.

Наша організація пропонує своїм клієнтам м'ясо яловичини, яке було отримано з туш вирощених виключно на натуральних кормах, в хороших, природних умовах. Тому, отримане м'ясо володіє не тільки відмінними смаковими якостями, але і містить в собі ряд необхідних вітамінів і мінералів, а також інших поживних речовин. Продукти виробляються на власному виробництві, згідно з усіма технологічними інструкціями м'ясної промисловості, а також з обов'язковим дотриманням встановлених санітарних норм і правил.

Туші, напівтуші, четвертини перед обвалкой підлягають огляду ветеринарним лікарем і тільки з його дозволу їх застосовують для переробки. Перед здачею на оброблення та обвалку м'ясо зважують за категоріями, потім зрізують клейма, за винятком нанесеної харчової рожевої фарби.
Жилування м'яса виробляється після обвалки і полягає у виділенні з нього грубої сполучної тканини (сухожиль, фасцій, зв'язок та ін.) І жирової тканини, дрібних кісток, хрящів, великих кровоносних судин, лімфатичних вузлів і кров'яних згустків. У процесі жиловки м'ясо поділяють за сортами в залежності від масової частки в ньому сполучної і жирової тканин.

Пропонуємо ознайомитися з фото нашого м'ясопереробного цеху.