Реалізуємо м'ясо яловичини

Екологічно чиста продукція
Високі потужності виробництва
Відкриті для експорту в різні країни

Ласкаво просимо на сайт Баришівського м'ясокомбінату!

Баришівський м'ясокомбінат є одним з найбільших підприємств м'ясної галузі з багаторічним досвідом на ринку.
Підприємство є постачальником м'яса яловичини в напівтушах, четвертинах, блочного м'яса, субпродуктів та м'ясних напівфабрикатів у багатьох регіонах України.

Крім того, що корова дає нам молоко, вона ж є і постачальником м'яса (яловичини). І щоб отримати це м'ясо необхідно провести забій корів.
Перед забоєм корів в промислових масштабах, їх оглядає представник ветеринарної служби, потім їх миють проточною водою під душем. Перед самою процедурою велику рогату худобу знаходиться в передзабійний приміщенні. Забій корів проводиться халяльним способом.

Перед транспортуванням, а також для проведення процесу дозрівання м'яса, тушу розділяють уздовж хребта навпіл, а потім ще раз поперек (між 11 і 12 ребрами), для отримання четвертин.
Потім отримані четвертини туші підвішують в прохолодному приміщенні для дозрівання. При цьому дотримуються умова безконтактного розташування частин туш, для виключення псування.
Дозрівання м'яса (покриття запобіжної плівкою в процесі підсихання) закінчується через 12 годин. Надалі, його вже можна перевозити. Обов'язковою умовою є проходження санітарно-ветеринарної експертизи з подальшим клеймуванням.